Pojeď si s námi odpočinout od zkoušek a každodenních povinností do největší vinařské obce na jižní Moravě, Velkých Bílovic.
Bydlet budeme v chatkách hned u rybníka s plným sociálním zázemím (rozuměj koupelnou, kuchyňkou, obyvákem a společným ubytovacím prostorem v podkroví).

A co se vlastně bude dít?
V pátek se na večer sjedeme do Bílovic, zabydlíme se a půjdeme do jednoho z mnoha vinných sklípků, kde nás bude čekat ochutnávka vína. V sobotu pak budeme odpočívat v areálu, kde budou k dispozici různé aktivity a loďky. Pokud bude zájem, můžeme udělat výlet do okolí. (V okolí Bílovic je mnoho k objevování a trošku dále se poté nachází Lednicko-valtický areál). Navečer pak bude grilování a můžeme navštívit další ze sklípků, kterých je ve velkých Bílovicích spousta, nebo si zahrát noční bojovku. V neděli pak bude následovat střízlivění do reality, balení, loučení a odjezd.
Jídlo budeme řešit každý svou vlastní cestou. Chatky mají plně vybavenou kuchyňku se vším potřebným a 5 minut od areálu se nachází pizzerie. V sobotu pak budeme grilovat, tak si vezměte s sebou něco dobrého na gril.

Celková cena za ubytování je 400 Kč na obě noci.
Pro závazné přihlášení, prosím, vyplňte následující formulář a pošlete danou částku za ubytování.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecPiXU6D9xNJd21bG6W1_MRnlYESyiJ-Z48Vn9IpzsIDfQOA/viewform?usp=sf_link

účet – 2200963142/2010