Horní Lhota 3. 5. – 4. 5. 2019 – Mladí lidovci ze Zlínského kraje vyrazili na společný teambuilding, který začal v pátek 3. května v Luhačovicích. Na programu byly mimo jiné besedy s europoslankyní Míšou Šojdrovou, europoslancem Tomášem Zdechovským či místním starostou Josefem Šenovským.

Teambuilding nám začal v Luhačovicích od 18:00 na veřejné debatě europoslance Tomáše Zdechovského. Byla to velmi příjemná diskuze pro všechny občany a Mladé lidovce, kteří tam byli. Po ukončení veřejné diskuze jsme společně odjeli do Horní Lhoty na faru, kde jsme grilovali a bavili se.

Sobotní program jsme zahájili společnou tůrou po okolních obcích. V Dolní Lhotě jsme navštívili nově postavený kostel či zhlédli nově vybudovaný dopravní terminál. Dále jsem navštívili kostel v Horní Lhotě, kterým nás provedl místní kněz. Odpoledne jsme unikli dezinformacím ve hře Fakescape a besedovali s naší europoslankyní Michaelou Šojdrovou a starostou Horní Lhoty Josefem Šenovským. Byla to pro nás velmi zajímavá debata, plná všemožných postřehů. Míša Šojdrová nám představila práci europoslankyně a jak aktuálně probíhá kampaň.

Teambuilding Mladých lidovců se povedl a již se všichni těšíme na další společné akce.

Ludvík Hrabina
člen Mladých lidovců