Zlín, 24. 6. 2018 – Další schůze krajského výboru ML ZLK se uskutečnila v neděli 24. 6. 2018 ve Zlíně. Diskutovalo se o možné podpoře těch členů, kteří budou chtít kandidovat v podzimních komunálních volbách. Je potěšující, že velké množství z nás chce zapojit do obecní politiky a pomoct při správě svých obcí a měst.

Mnozí naši členové budou dokonce na kandidátkách mezi prvními, ne-li i jako lídři. Ukazuje to, že v mladé generaci občanů není pouze lhostejnost, nebo jen zájem o zábavu či vlastní kariéru, ale i touha veřejné pomoci či snaha podílet se na tvorbě života ve svém okolí.

Kromě diskuze nad komunálními volbami jsme také připravovali prázdninovou teambuildingovou akci ML ve Valašských Kloboukách, která bude především v režii Lucky, Helči a Magdy Martinkových. Můžete se těšit na muziku, ochutnávku vín, nebude samozřejmě chybět gril. Na vytrávení bude připraven výlet po nádherné okolní přírodě Bílých Karpat. Do diářů si tedy zakroužkujte víkend 24. až 26. srpna 2018 – těšíme se na setkání!

Po zhodnocení uplynulého 3. Jarního plesu a doprovodného vzdělávacího semináře se pomalu pouštíme do příprav dalšího už čtvrtého ročníku. Pozadu samozřejmě nezůstane ani bowlingový turnaj, jehož pokračování máme taktéž v plánu na rok 2019.

Josef Vaněk
1. místopředseda ML ZLK